KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13381087
nr 1338 1087
Zoia Krukowskaja
(1903-1999), Sverige
Oljemålning, "Teaterbåten". Signerad. Olja på pannå, 37x44 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 27 juli 2020
kl 19:13:43
16/7 16:48:17
Zoia Krukowskaja
Läs mer om Zoia Krukowskaja